Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12682 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký máte názor na amnestii, kterou vyhlásil Václav Klaus? - Anketa 10676

- Četla jsem pár titulků a slyšela pár lidí nadávat, a to mě úplně odradilo od toho, abych si o tom zjišťovala víc, protože bych se akorát naštvala...
- spíše s ní souhlasím, pokud se nevynesl rozsudek třeba do těch 8 let, tak už je to vážně na pováženou a další řízení akorát stojí prachy. Odsouzení mají stejně dále povinnost nahradit škodu. Tuneláři jsou ve vězení houby platní a pro společnost udělají víc, když budou na svobodě a ten průser si pěkně odpracují. Hlavně mají poslední slovo soudci, tak doufám budou propouštět svědomitě.
- pokud někdo udělal něco neúmyslného, nešťastnou náhodou někoho srazil autem, tak to beru, ale propuštět zloděje, kteří to udělali úmyslně, navíc je velká pravděp., že v tom budou pokračovat je demotivující pro slušné lidi. Jestli někomu smažou vytunelování a nebude to nijak uhrazovat, tak to bude tepre výsměch. Jsem spíše proti než pro, protože většina konala s úmyslem oproti těm, kteří měli spíše smůlu.
- Nesouhlasím, ten kdo schválně protahoval soudní řízení teď vyhrál. Úplně to znevážilo práci soudů, státních zástupců a vyšetřovatelů.
- Nesouhlas!
- No parchanti dostali k výročí amnestii a my vyšší daně. Zlatý komunisti!
- Tuneláři i s tuneldědkem do tepláků.Je to výsměch poctivým občanům
- Stn: nojo, ale to je problém soudů, jednak poměr platu ku mediánu či aritmetickému průměru je přemrštěný, jednak jsou pomalé a neefektivní ... no prostě stojeji za prd. Když toho někdo využije a prodlužuje rozsudek, tak řešení opravdu není vykašlat se na něj a pustit ho.
- nesouhlasím ani trochu. tolik sil a peněz stálo všechny ty svi*ě pochytat a teď jich 7000 pustí? jak jsem to slyšela, říkala jsem si že je to sna

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale