Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Jak vstáváte do školy/ práce? - Anketa 10694

- Záleží v kolik do školy/práce jdu, ale budík nastavím vždy tak, abych v tu dobu vstával. Nechápu lidi, co nastaví budík, aby je vzbudil o půl hodiny dřív než je třeba a pak to každých cca 5 minut oddalují.
- Zazvoní mi budík na mobilu, ten zaklapnu a za 5 minut zvoní budík :) 1.: Já to dělám proto, že na mobilu mám písničku, což je uprostřed noci příjemnější než "píp píp píp", ale můj mobil je silně nespolehlivý a to "píp píp píp" ráno potřebuju, dostane mě spolehlivě ven z postele :) Ale ty, co oddalují fakt tu půlhodinu, taky nechápu :D
- tak mně se něnkdy stane, že na první probuzení nemůžu vstát, ani kdyby na mě kulovnicí mířili, prostě mrtvola. Ale za těch 5-10 min už to jde.
- Ty nejseš mrtvola,ty seš debil:)
- Phoebe..Co to je za debilní jméno
- Hm, teď si nám to natřel a ukázal svojí inteligenci. Zřejmě budu nucen požádat admina o "zákrok", aby jsi se dále neztrapňoval ;)
- supportidiots -tady chtěl bejt někdo akční
- RealHonza-Mada faka Amerika
- Futu-nepochopitelnej debílek:)
- když musím někam vstávat, tak budíkem v mobilu, na oběd mě budí máti zakřičením a jinak když nikdo není doma, budím se sama.
- Já se většinou probudim chvilku před tím než zazvoní budík, ale potřebuju pár minut než vstanu.
- mam to tak, jak realhonza nechape :-)) minimalne pul hodiny predem, pak oddaluju. kdyby se mi nahodou chtelo vstavat driv.
- Taky nařizuju o něco dřív, abych mohla oddalovat, ale o půl hodiny ne. Většinou tak o čtvrt. Je to proto, že budu oddalovat vždy (velmi nerada vstávám brzo). Takže kdybych to dala na čas, tak přijdu někam pozdě.
- s budíkem.. když mam před sebou něco hodně důl

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale