Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Koho budete volit ve druhém kole prezidentské volby a se kterou stranou jinak sympatizujete? Cílem ankety je zjistit koho volí voliči jednotlivých stran v prezidentské volbě. - Anketa 10695

- nemůžu volit
- Dobré možnosti (i přes absenci možnosti pro nevoliče), to mě zajímá. Již z principu nemohu být levicově smýšlející, se zástupci pravice sice též nejsem spokojen, ale dal jsem hlas jedné z nich, s kombinací Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg.
- fajn. KSČM - zemana
- 3.: to myslíš vážně? Zrovna ty bys mohla se svým věkem něco vědět o komunismu. Extrémismus opravdu ne, ať už se jedná o komouše nebo nácky, stejně tak ne fanatickým stranám se zaměřením na náboženství - hnus, ještě by nás přiblížili Polákům, jsem rád, že zrovna naše země je možná i ta nejateistější ze všech. Zda se jedná o pravicovou nebo levicovou vládu je mi fuk, podívejte se na Dánsko, jak je na tom dobře jako sociální stát, každopádně se mi nejvíce zamlouvá středopravicový systém, ono kdyby to dobře fungovalo, tak to bude v pohodě, buhužel u nás je realita jiná ze strany vlády i občanů, takže se neni čemu divit, že je tu "blbá nálada".
- 2.: jo, je škoda, že tam chybí tahle možnost, anketa to je jinak dobrá
- Již z principu nemohu být levicově smýšlející - ????????
- ano, jejich filozofie brát úspěšným a dotovat ostatní se mi prostě nelíbí. Tohle by měli dělat, když už, z vlastní iniciativy a ne, že jim to bude nařízeno.
- Jak to že teda vyhrál Zeman? :'( Taky je pro mě nepřípustná levice, protože vlevo jsme až hanba. Levice je z principu utrácení, pravice je investice.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale