Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Kdyby po volbách do poslanecké sněmovny v roce 2014 vznikla koalice ČSSD a KSČM, jaký by byl Váš názor na vzniknuvší koalici? - Anketa 10710

- omlouvám se za tu strašnou gramatickou chybu ve druhé možnosti...
- Samozřejmě, že extrémistickou stranu ať už nácky nebo komouše bych ve vládě nechtěl. Co bych dělal nevím, nepřemýšlel jsem nad tím, navíc za dva roky kdo ví, co bude. Určitě by to ale byla jedna ze 2 posledních možností.
- Rozhodně bych ji viděl radši než současnou ODS + TOP 09 a LIDEM
- Nevim, nejak se me to nedotyka. Diametralni rozdil stejne nebude. Ale KSCM ve vlade bych asi spis nechtela, je nesmysl, aby se sem vratila strana, ktera byla jednou svrzena revoluci. A jeste po nejakejch dvaadvaceti letech, to je dost malo. Je videt, ze nekteri se zkratka historii nepoucili.
- Vůbec nechápu, jak je právně možné, aby strana, která se nikdy nezřekla své totalitní minulosti, mohla mít podíl na moci. Co víc, jak je možné, že takováto strana vůbec může existovat?
- kéž by se tak stalo!
- Já spíš jako ne moc dobrý krok v demokracii vidím koalice jako obecně.
- Takže bych měl spíše negativní názor, ať už by byla koalice jakákoliv. Koalice je jen umělé udržení moci místo udržení moci vlastními schopnostmi.
- aiv: to myslíš vážně? Zrovna ty bys mohla se svým věkem něco vědět o komunismu. Extrémismus opravdu ne, ať už se jedná o komouše nebo nácky, stejně tak ne fanatickým stranám např. se zaměřením na náboženství - hnus, ještě by nás přiblížili Polákům, jsem rád, že zrovna naše země je možná i ta nejateistější ze všech. Zda se jedná o pravicovou nebo levicovou vládu je mi fuk, podívejte se na Dánsko, jak je na tom dobře jako sociální stát, každopádně se mi nejvíce zamlouvá středopravicový systém, ono kdyby to dobře fungovalo, tak to bude v pohodě, buhužel u nás je realita jiná

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale