Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Letíte na 2 týdny do vesmíru, při startu se stane chyba, o které ví pouze personál na Zemi, a která znemožní návrat. Možnost záchrany není. Jaký krok by pro vás byl přijatelnější? - Anketa 10725

- Inspirace: goo.gl/b9kPb
- Ty jo, to je dost těžký rozhodnutí. Nedokážu se do toho pořádně vžít, vžívat se možná ani nechci. Nejlepší by bylo asi o tom nevědět, ale tím, že to teď vím, tak si taky uvědomuju, že bych přišla o možnost se rozloučit s blízkými...
- Asi bych o tom chtěla vědět, ale těžko říct, do situace se vžít nelze... To samozřejmě není kritika, ale zase kdybych o tom věděla, tak mě asi na ty dva zbývající týdny chytne panický strach... Ale asi bych si vybrala to shoření v atmosféře.
- Ať nad tím přmýšlím, jak chci, tak v tomhle případě (na rozdíl od nějaké smrtelné nemoci) bych to vědět nechtěl. Kdybych se to dozvěděl, tak bych se tam musel asi zbláznit, nedokázal bych asi splnit misi, protože ten tlak na nervy by asi nedovoloval soustředěnost. Takže by bylo lepší, aby mi to řekli formou "šetři s jídlem atp... vrátíš se o týden dýl" a pak den/pár hodin před návratem to oznámit natvrdo. Asi bych se radši zřítil do oceánu než se udusil.
- Ještě jsem měl asi upřesnit 4. možnost, že smrt nastane právě při shoření v atmosféře. Osobně bych to v tomto případě vědět nechtěl, když jsou velmi omezeny podmínky k prožití životu.
- VŮBEC bych do vesmíru neletěla.
- neřikej...
- Uf, to bych teda vedet nechtela.
- Jak jsem si tak četla možnosti, hlavou mi proběhlo, že by Stndaa mohl zkritizovat nelogičnost poslední odpovědi... a najednou koukám a vidím, že si to sám vytvořil :-)) Jinak já fakt nevím. Budu o tom přemýšlet.
- nelogičnost poslední odpovědi je zcela záměrná :)
- Jo, to dá rozum, když si to vytvořil právě Ty :-)
- Tak jsem se rozhodla - vědět to chci (vždycky chci znát nepříjemnou pravdu). Shořím v atm

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale