Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Představte si, že musíte rozhodnout, jestli umře jeden mravenec nebo deset černochů z Afriky, nemáte možnost nechat žít všechny ani zabít všechny, musíte se nějak rozhodnout. Kdo umře? - Anketa 10754

- bude ten mravenec zrzavej?
- ááá, zrzavej. Zabiju raději deset zrzavejch mravenců! Ba ne, nejsem tak nenávistná, snažím se úmyslně nezabíjet jakékoliv živočichy, ale po posledních zkušenostech, kdy jsem otekla asi na pěti místech na těle po pokousání zrzavými mravenci, bych se jim ráda přinejmenším vyhla. A vůbec, co tu řeším, celý je to ptákovina :-)
- Jo celý je to ptákovina a věřím, že to tak ani ilocas myslel, ale v určitým případě (třeba hladomor) by se druhá možnost mohla ukázat jako lepší. Zní to nehezky, ale princip můž vzdáleně připomínat humanitární pomoc, která buď skončí u místních diktátorských ozbrojených skupin a nebo krátkodobě pomůže přežítí a rozmnožení kmenu, což později vede k hladomoru.
- Samozřejmě extrém jsem si nepředstavil a obětoval mravence.
- zase ilocas a jeho stupidní ankety!
- Ilocas má 4 druhy anket: Normální, blbé ale aspoň trochu vtipné, blbé a nijak zvlášť vtipné - to je dle mě tato a blbé a naprosto ubohé. Já nadávám jen u toho posledního případu. Tato mě rozházet nemůže, jsou ještě horší. Kdo sem chodí chastěji, tak už ví, že sem občas ilocas takové ptákoviny dává. A abych se vyjadřil k tématu: Zabít mravence. Zrzavého určitě, snad i černého.
- :D mravence zabíjím neustále, takže mravenec
- taky nevim, co to má za smysl dávat sem takovou anketu
- 7. půjdeš do pekla! :D
- 9. mravence nezabíjím a stejně doufám,že tam půjdu
- ilocasi, ať nad tvými anketami přemýšlím jak přemýšlím, nemůžu si pomoct, ale tobě prostě šráme v bedně.
- Přimlouvám se za ilocasovy healthyohonovy/healthykostrčovy) ankety. Líbí se mi na nich jejich originalita. K anketě - u mě je rozdíl mezi tím jak to cítím a jak t

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale