Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Co je vám nejbližší ( myslím, o co by jste se chtěli nejvíce zajímat ve své budoucnosti ve svém zaměstnání) ? - Anketa 10770

- celý svůj život jsem si přála mít zverimex, nebo pečovat o kočkovité šelmy v zoo. původně jsem chtěla na veterinu jako dítě, ale na to jsme neměla paměť. takže na to jsem si netroufla. ale v ten zverimex pořád ještě doufám.
- Sport a umění :-)
- Pěkná anketa :) Asi umění.
- Dřív mě taky lákala veterina, ale postupem času jsem zjistila, že jsem na takové studium příliš pohodlná. Z nabídky je pro mě zajímavá leda letecká doprava, ale můj život už se fakticky ubírá směrem k životnímu prostředí a za tu volbu jsem moc ráda.
- Tak já osobně studuju na policii takžetak,ale hlas nedávám, jelikož jsem autor ankety a nechci si zkreslovat info :D
- studuju peďák, ale hodně by mě lákalo i umění
- proč není alespoň jedna odpověď o technice?
- Učitelství, umění, cestování a zčásti možná to bankovnictví nebo spíš účetnictví
- RealHonza má pravdu, ale dost to vypovídá o celkovém vztahu k zaměstnání. Poctivá řemeslná práce rukama už se dnes nenosí, takže si ani autor na takovou možnost nevzpomněl. Přesto je to opět dobrá anketa. Je tak dál speedy.
- Teda díky za uzání :) To bych ani nečekala, že se vám nějaké moje ankety budou líbit. Nejsou sice bezchybné, ale v tomto případě je zde možnost jiné a vyjádřit se v diskuzi. Ani mě nenapadlo nic technického, asi proto, že jsem žena a né muž a mám větší vztah k tomu, co je uvedené v odpovědích.
- 9.: nemyslel jsem řemeslo, ale technické obory, ať už architekt, stavební inženýr, geodet, chemik, strojní inženýr, ajťák... Máš ale pravdu, že tu chybí i řemesla jako např. truhlář, elektrikář, instalatér...
- Když to je těžký. Nejblíž mám k tomu umění, ale věnovat se tomu v budoucím zaměstnání bych nec

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale