Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Máte doma pověšenou fotku svého mazlíčka? - Anketa 10785

- jak mazlíčka? dvounohého či čtyřnohého?
- To je jedno:-)
- Ne, ale měl jsem ji, mazlíčka teď mám. vydrželo to asi týden. mluvím o dvounohém.připadalo mi to prdlé vystavovat si ho jako by umřel a já ho oplakávala. doma nemám vystavené žádné fotky. jedinnou fotku přítele mám v peněžence, je to fofo z francie, tak se sem tam na něj podívám, když je mi zle, nebo ho chtějí vidět známí. ani čtyřnohých mazlíkčků, i když jsem je měla.
- Dala jsem mámě k Vánocům fotku naší kočky, ale to neni můj mazlíček, to je její mazlíček :D
- Mam fotku morcete, ktery ale uz davno nemam, pak psa a druhyho psa jako tapetu na monitoru. Ted mam tretiho psa a toho nikde nemam, jelikoz nemam jeji poradnou fotku. No, a ne ze bych chtela porad rejpat, ale v nevimkolika letech mluvit o partnerovi jako o mazlickovi, to mi prijde teda radne ujety:D.
- Mívám to třeba na pozadí v telefonu, ale i vylepené fotky na zdi nebo v rámečcích by se našly. Těch mazlíčků už bylo hodně, takže ti mrtví určitě mají své čestné místo. Současní, to je spíš otázka těch tapet apod.
- jo, měla jsem psa a mam její fotky vystavený na nástěnce nad postelí + mám její fotku jaku tapetu na mobilu.. chci ji mít pořád na očích.. :_)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale