Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Stalo se vám, že vás cizí člověk poprosil o peníze, přičemž tvrdil, že je bezdomovec? - Anketa 10786

- Nevzpomínám si...a nikomu bych nic nedala
- Ne a nedala bych.
- ne a nedala bych, protože to mají na alkohol(i když chápu, že se v zimě chtějí něčím zahřát). většinou sebou nosím něco k jídlu, takže jim dám jídlo. třeba obleožené rohlíky, nebo nějaké svačiny atd. třeba když jsem chodívala ze školy a většinou jsem za celý den neměla čas ani kousnout do svačiny, když spali bezdomovci na lavičce, dala jsem jim ji. bylo mi jen líto, že toho mám sebou tak málo.
- Mnohokrát, ale málokdy říkají že jsou bezdomovci, protože je to vidět. Někdy tvrdí, že potřebují na vlak... Občas něco dám.
- Dala jsem ne, ale unahlene. Kolikrat po mne nekdo neco chtel, ale nerekl, ze je bezdomovec, protoze to bylo - jak psal korytaacheck - videt. Nedavam jim nic, protoze jakozto student penez nazbyt nemam, a pokud by to bylo z kapesnyho, tak by mi bylo lito, ze penize, za ktery moji rodice tvrde makaj, dam bez prace nakymu bezdikovi. To ne.
- Tak přímo že je bezdomovec, to nevím, spíš se mi to stávalo u naopak velmi slušně vypadajících, dobře oblečených lidí, kteří začali s nějakou story, že mají nemocné dítě a chybí jim momentálně nějaký peníz na lék. Nebo že jim chybí na vlak. Když ten člověk vypadá uboze, tak mu někdy něco dám, ale ne moc. Když jsou to tihle lháři, kašlu na ně.
- Stalo se mi to hodněkrát a bezdomovcům nic nikdy nedám. Jednou jsem dala jedné staré paní, které chyběly peníze na autobus. Vypadala slušně a opravdu nešťastně a navrhovala spoustu možností, jak mi to vrátit.
- Na první přečtení mě otázka velmi zmátla, viz výše - dotyční o sobě málokdy vyhlašují, že jsou bezdomovci. A pak taky bezdomovce potkávám tak často, že mi přišlo nepochopitelné, že

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale