Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Měly by se zrušit poplatky za psy, dávané obcím? - Anketa 10797

- Za mě určitě ano
- Za mě taky.
- za mě ne, kór ve městech.
- Neplatím je, takže nevím, jak velké jsou, ale měly by být přiměřené (předpokládám, že jsou přemrštěné). Nezrušil bych je, protože údržba (ať už rozmisťování pytlíků nebo úklid po dobytcích, který po svých psech neuklidí h*vno uprostřed chodníku) musí být a něco stojí.
- Přesně o to jde. U nás na "vsi" se platí 200,- za jednoho psa ročně, každej dalíš je za 300,- V Plzni je to podobný, akorát v bytech se platí jednou tolik, než v RD.
- Tedy jde o ty důvody, proč poplatky platit.
- Rozhodně ne. Jsem pro to, aby se za psy platilo. Když se platí i za mimino, proč né za psa, kterej nadělá nepořádku třikrát tolik?
- Rozhodně nerušit. Máme psy dva a rozmístění košů, sáčků a úklid o těch, co to nezvládají sami určitě něco stojí. Odkud na to brát jinak?
- 5. To je docela logicky, pokud ma nekdo zahradu, tak ten pes neznecistuje tolik okoli. Dve stovky mi neprijde zas tak moc, na to kolik stoji psi zradlo (kvalitni), veterinar a tak. Pokud clovek bydli v panelaku, pak je jasny, ze pes musi chodit kadit ven a malokdy vidim ve meste cloveka, co by to sebral. U nas na vsi to nesbira nikdo (ani ja ne, priznavam, ale mame zahradu a psa co nema ani 5 kg). Takze lidi co maji psa v panelaku, at klidne vic platej. My platime malo, mam pocit ze kolem stovky, takze kdyz dame do kasicky kazdej mesic desetikorunu, tak nam jeste zbyde na kosticky :D
- Aha, myslela jsem ze s poplatkama Stndaa nesouhlasi :))
- Za mě taky nerušit. Sáčky a úklid něco stojí, tak ať se na tom psáři aspoň trochu podílejí. Poslední dobou mě už štve i stav na vesnicích. Jak píše saw, tam téměř nikdo neukí

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale