Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Byli by jste ochotni při koupi ojetého vozu se zaručeně prověřenou historií a prověřeným stavem připlatit? Kolik? ( pro potřeby ankety přemýšlejte jako kdyby toto byla služba které se dá opravdu věřit. Navrhované částky v anketě berte jako by se vztahovaly k vozu s běžnou cenou 90 000, - kč. ) Prosím aby hlasovali pouze ti co ojetý vůz kupovali, kupují, nebo alespoň koupi někdy v budoucnu plánují. Děkuji - Anketa 10843

- Vzhledem k tomu, co je v bazarech za zm*dy, tak bych si asi 5 tisíc byl ochoten připlatit. Myslím si, že by se investice mohla bohatě vyplatit, záleželo by ale jak bych na tom finančně byl (zda bych měl tak tak těch 90k nebo zda bych měl v aktuální situaci mnohem víc, jen bych nchtěl vrážet do auta zbytečně moc). Hezká anketa.
- tak do 10% ceny auta bych byl schopen si připlatit. V tomto případě tedy těch 5tis by nebyl problém.
- Rozhodně jo :)
- ne, nám taky tvrdili, že je zaručeně v pořádku a už jsme do něj vrazili za tu dobu 100 000 co ho máme. hnusné AAA AUTO.
- tak AAA, taky :D
- Tak záleželo by na celkové ceně auta a na tom, jak moc bych ho chtěla. Poslední a jediné auto, o které jsem kdy měla zájem, stálo 3000 korun :-D Za to kdybych dodala 5000, byla bych padlá na hlavu. Ale kdybych byla milionář, klidně bych za nějaký cadillac ze šedesátých let přidala i statisíce.
- Aha, až ted jsem zjistila, že ta otázka pokračuje dál. Ale ještě jsem vlastně nehlasovala.
- hihihihih

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale