Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12291 anket
Vytrženo z diskuze: zajímá Vás politika? - Anketa 1086

- diskutujme, zajímá mě, koho by jste například volili, myslím ti z Vás, kteří hlasovali, že se o politiku zajímají
- Mno chtěl jsem volit ODS,ale jsem zklamaný z toho,že se nechali unést k populistickým krokům a slibování zrušení daně pro lidi s nižším příjmem než 10 000,to mě tedy dorazilo!Pokud budu vůbec volit,asi tedy KDU-ČSL.A jinak o politiku se zajímám,ale spíš o tu mezinárodní,poněvadž to,co se děje tady u nás v republice v posledních letech,s moc politikou nazývat nedá :)
- ne
- No, zajímám se o ni jak kdy. Je to různý. Ale k volbám jdu vždycky - jen aby nevyhráli komunisti.
- ano
- Ne, ale už jsem přistoupila na to, že bych měla.
- Do parlamentu a senátu jsem pravděpodobně vždy volil ODS, na komunální úrovni dle dostupných informací, ale nikdy ODS nebo KSČ. Al edo žádných voleb jsem nešel s tim, že je to má volba- vždy to nejmenší zlo. Zdá se, že do příštích let bude mou jedinou motivací to, aby byť jen pomyslně, nepřipadla ani část mého hlasu komančům...
- zajímavé názory, já osobně se o politiku zajímám a volím ODS, je tam sice hodně velkejch sviní, ale názorově jsou mi tyhle svině nejblíž a sám uvažuju, že se politice budu věnovat aktivně a doufám, že se ze mně svině nestane, jenomže podle mého názoru, aby se člověk dostal tak vysoko, aby měl alespoň možnost se pokusit něco změnit k lepšímu, bude muset pár sviňáren udělat, jinak si neškrtne, ale ptám se, kde je hranice? Možná že v komunální politice to takový není, ale bojím se že kde jsou lidi, to jiný bejt nemůže. Někdy mi to připadá jako boj s větrnými mlýny, ale myslím si, že i tak to má cenu.
- Ani nie, len tak primerane.

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale