Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že se dá astrálně cestovat? - Anketa 10895

- co to je jsem nevěděl, ale po vygooglení nevidím rozdíl od snění
- pokud je to myšleno jako realita, tak je to samozřejmě ptákovina jako všechny náboženské výmysly
- Pokud bereš drogy, tak ano :)
- kk
- ne
- 2. To, že postrádáš duchovní cítění ještě neznamená, že je ptákovina něco, co se objevuje u člověka od jeho zrodu, po celou historii a ve všech kulturách na světě.
- Hana: Jak říkám, podle toho, co jsem vygooglil, tak nevidím rozdíl od snění. Pokud si někdo myslí, že se skutečně (bez těla) ocitl někde jinde, tak nemám slov k jeho zakomplexovanému fanatickému uvažování. Pokud to chápu blbě, klidně se mi to pokus vysvětit.
- No klidně to přiznám :D párkrát jsem se o to pokoušela, ale doopravdy na to nevěřím. Jen jsem si říkala kdyby to náhodou vyšlo, tak by to bylo skvělý.
- Nemyslim, vim ze ano
- 7. Jenže mě se nechce... Odpusť.
- s dostatečně silným halucinogenem jde všechno :) a představit si člověk taky může cokoliv, já doufám že nepostrádám "duchovní cítění", ale bez těla nejsou vjemy a bez vjemů neni žádnej prožitek, takže bych to taky označil za představu, byť jí třeba dotyčnej věří
- Nevím co je to.
- Zažil jsem opravdový lucidní sen. Kdybych tuto zkušenost neměl, dal bych ,,Ne". Přesto, že je to pouze sen, dá se na příběh odehrávající se v mé hlavě pohlížet jako na další fyzikální rozměr, ve kterém skutečně opouštím své tělo a dívám se sám na sebe, jak spím v posteli. ;)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale