Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Jak často chodíte v zimě bruslit ( na led) ? - Anketa 10913

- Dřív jsem chodil, teď nemám brusle (ale nebyl by problém si je koupit) a čas v době mrazů taky úplně nebyl no (na zimák se mi zase nechtělo)
- když je hezky, tak to kompenzuju inlinema v letním období
- 2: To já právě chodím jenom na zimák, a bruslení mě hodně baví, taky asi proto, že jsem 8 let hrál hokej. A na inliny taky v létě chodím, rozhodně mě to baví víc než kolo.
- neumím a nechci
- Umím a chodím tak 5krát za rok, protože chodíme o těláku, ale jinak bych nechodila vůbec. Nebaví mě to.
- Nechodím, na rybník bych nevlezla, a ani nemám brusle :D ale uměla jsem :)
- Malo casto, driv vickrat, brusle vlastnim, ale uz asi rok lezej nedotceny v rohu pokoje. Na rybnik se bojim a na zimaku maj blbe otevreno. Ale asi to jsou vymluvy.
- 7.: Nejsou to výmluvy :) já se taky na rybník bojím, že se utopím :D
- To jo, zajit utopenim bych nechtela. Navic uz nekolikrat jsem se proborila, klika byla, ze do maly hloubky. Ale vsadim boty, ze kdybych tam vlezla na bruslich, stane se to znova :D a nejsou tam mantinely a tak.
- to je těžká odpověď. nechodím bruslit. do 15 jsem bruslila skvěle, pak přišla obezita ta přešla do mornbidní obezity a když jsem se nedávno postavila na kolečkové brusle, zjistila jsem, že nedokážu udržet kotníky rovně a skoro jsem si je vymkla.
- 9.: Na zimáku (Praha) mě štve moc lidí a ani nechci vědět, kolik za to dnes budou chtít (přecijenom už je to dost let, co jsem tam byl naposledy). Jinak třeba poslední dvě zimy byly období, kdy byly fakt slušný mrazy a led byl tlustej dost ;)
- 11.: To jo, taky me to stve, u nas bejva hodne lidi. Teda kdyz je to v rozumnou dobu - vecer a o vikendu. Jinak je to vetsinou otevr

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale