Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Napsali jste si někdy sami omluvenku do školy? - Anketa 10915

- chybí tu upřesnit na jaké škole, jestli základní či střední. po dovršení 18 let jsem si psala omluvenky sama,a uča to věděla, protože to bylo povolené. jinakm do 18 jsem si nenapsala žádnou omluvenku, ani do tělocviku.
- Ano, psal jsem si sám, když mi bylo 18 a nemuselo se na to nijak přijít, autor zadal špatně anketu. (zapomněl dodat na "základní škole"..
- Jj, já myslel před dovršením 18-ti let.
- 1.: tak po dovršení 18 ti snad nikdo jinej omluvenku nepsal, ne? Proč by tím člověk měl někoho obtěžovat. Ani by neměl.
- 3: Ok, no chyba se stane.. Jinak teda do 18 let jsem si omluvenky nepsal, ale pamatuju se, že jsem si napsal na pátky uvolnění o 10 minut před koncem hodiny, abych byl dřív doma :D 4: Jsou školy, kde i když ti je 18 let, tak ti omluvenky musejí psát rodiče, např. moje sestra je na gymnáziu, je jí 18 let, ale učitelé omluvenku od ní nevezmou, musí být od rodičů. (a takhle to tam mají všichni)
- ilocas4: Od 18 let je člověk plnoletý a plně za sebe ručí. Chápu školu, z jakého důvodu to asi je, nicméně je to nesmysl. Jiná věc je, že tu omluvenku nevezmou nebo s podmínkou nahrazení. Na VŠ nebo v práci bys to taky musel řešit jiným způsobem.
- Ja chodila na prumyslovku a neexistovalo, abysme si psali omluvenky sami. Hodne se toho zneuzivalo a na stredni si myslim, ze by to povoleny bejt nemelo. Na vysoky a v praci je to neco jinyho. Clovek v osmnacti za sebe sice ruci, ale pokud ma bejt ve skole a neni tam, neco se mu stane a nema omluvenku, ma skola pruser a muze mu bejt kolik chce. Taky me to sralo, ale chapu to, nikdo si to nelajskne. Omluvenky jsem si psala na zakladce, jen na telak ale. Na stredni kdyz jsem byla za sk

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale