Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12451 anket
Vytrženo z diskuze: Který internetový vyhledávač nejčastěji používáte? - Anketa 10940

- Google
- Byly doby, kdy Seznam. Poslední roky určitě Google.
- Google, ale poslední dobou mě spíš vytáčí...
- jakto?
- Nabízí mi pod prvními několika relevantními výsledky jakési "podobné výsledky" obsahující pouze část mých klíčových slov, takže pro další výsledky, které hledám, musím jít na další stránku. A když dám vyhledávaný výraz do uvozovek, tak mi to najde (byť taky v uvozovkách) jiný výraz, o němž se domnívá, že jsem jej chtěla vyhledat místo toho zadaného. Jako oceňuju, skloňování, ignorování diakritiky i kontrolu na překlepy, ale copak musí přemýšlet za mě úplně ve všem? A když už jsme u toho, novinku na gmailu v podobě "vylepšeného" psaní nových zpráv si taky mohli nechat...
- jo, to máš pravdu s tím hledáním přesných frází a slov. To mě občas taky štve, když tomu pořádně ani uvozovky nepomůžou.
- Teď koukám na to nový psaní zpráv, je to divný, ale má to něco do sebe. Dají se mezitím prohlížet i jiné maily, což je super.
- Aha, tak dobře, to je jisté plus, ale pro mě málokdy využitelné. Nicméně zatím jsem si nechala starý způsob a přizpůsobovat se budu až po nuceném přechodu na nový způsob. :D
- Jedině seznam!
- Nový psaní zpráv na gmailu mě taky zaskočilo, na první pohled takové chatovací okno jako na facebooku, ale když to člověk vstřebá, tak zjistí, že to není zas až tak úplně špatné.
- Většinou google.
- Jak kdy.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale