Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Chováte slepice? - Anketa 10958

- vejce byste měli zdarma
- Ano, vejce zdarma nejsou, ale jsou levnější a chutnější.
- No comment k té předposlední možnosti
- Jaké možnosti si vymyslíš, takové odpovědi máš..
- ale netušil jsem, že je někdo dá a už neprovokuj
- ne sorry, promiň, ty mě neprovokuješ, jenom si představím, že na mě mluvíš provokativně
- placana: než něco napíšeš, tak si to radši rozmysli ;)
- Co jsou slepice? o.O
- kdysi babina. mívala tak 20 slepic, ale všechno vždy nacpala mému strýčkovi a tetičce. zkrátka dělení jak blázen. vy se starejte, oni dostanou.
- nezavid
- nepičuj
- 1+2: Zdarma nejsou, ale mám jistotu, že slepice žijí plnohodnotný život, je součástí mého života ten proces toho, jak jídlo vzniká, jsou možná levnější (ale to nevím jistě a není to důležité) a jsou zdravější. Možná i chutnější, ale ani to není důležité.
- Hana: pro mě je cena a jak chutnají klíčově (ostatně jako u všeho jídla) a vlastně úplně všeho, když zaměním to, jak to chutná s kvalitou a funkčností výrobku. To, jak slepice žijí já osobně neovlivním, na to má mít páku kontrola, která při nedodržování norem bude schopna udělit takové pokuty, že to ohrozí i podnik, případně zákaz činnosti. Ale uznávám, že mi to můžeš vyčíst stejně tak jako, když lidé kupují nejlevnější potraviny a diví se, že ten šmejd se furt vyrábí (holt poptávka tvoří nabídku) a dokud to lidi kupovat budou, tak se jen tak nic nezmění. V tomhle případě je ale problém zjistit, odkud vejce vlastně pochází (což o to, razítko tam být může), ale jak mi to napoví, zda se tam vše dodržuje. Pak nezbývá koupit, zkusit a v případě špatné chuti vyřadit výrobce z akceptovatelného seznamu, od kterých kupuješ v

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale