Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12444 anket
Vytrženo z diskuze: Domníváte se, že všichni muži jsou v dlouhodobém vztahu/ manželství nevěrní? - Anketa 10970

- Záměrně úzce specifikovaná otázka vyplývající z debaty, které jsem se nedávno účastnila.
- řekl bych, že tak polovina...
- Jako 2.
- jak 2.
- Hm... Vidím, že jsem ty odpovědi asi měla rozdelit jinak, váhala jsem nad tím. Případně berte polovinu jako "některé" :-)
- tak jsem to bral :), ono to tak nějak logicky vyplývá..
- já nevím, mi snad žádný v dlouhodobém vztahu nevěrný nebyl. a mám s přítelem takovou domluvu, že když bude chtít jednoznačně změnu, dáme si trojku. já sama bych svého partnera nepodvedla. nikdy.
- a jnak, dala jsem jen někteří.
- bez teto informace by muj zivot pozbyl smysl.
- Polemizovala bych nad tou možností, že každý (jednou) zahne - to, že jednou zahne přece neznamená, že je nevěrný. Může to být ta výjimka, co potvrzuje pravidlo.
- Tak to už závisí na individuálmím pojetí nevěry. Hlavně je problém oddělit úlety pod (silným) vlivem alkoholu a ty za střízliva s možností rozmyšlení vlastních činů, ale to je zase na jinou debatu.
- To jo
- 7 To je teda domluva...chacha. Taková snaživá pipka což? :-)))Opravdu si myslíš, že když chlapovi něco takového nabídneš, že ti nezahne? Že pokaždé, když dostane chuť si někde smočit, že bude preferovat trojku? 11 Proboha, a co je to úlet pod vlivem alkoholu???? To má být omluva? Tak si ty sama zdůvodňuješ své činy? Když někoho pod vlivem alkoholu zabiješ tak si to taky omluvíš, žes byla pod vlivem? Pokud se někdo pod vlivem alkoholu chová tak jak by se za střízliva nikdy nechoval tak ať nechlastá a za střízliva na sobě pracuje, aby se na chlast nemohl vymlouvat. Ostatně trestní právo činy pod vlivem alkoholu nebere jako polehčující okolnost. Srovnejte

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale