Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Holky, který typ kluka byste preferovaly do vztahu? - Anketa 10980

- Takový menší průzkum po zkušenostech z praxe. Jenom jsem chtěl vědět, jestli je vážně většina holek na tyhle drsňáky, nebo jestli to je opravdu jenom v mém okolí.
- A sry za to "sebevědomí", už jsem se nafackoval.
- tohle je špatně. Hodný a milý kluk si přeci taky může stát za svým názorem, může být sebevědomý a může mít respekt svého okolí. Bohužel takových kluků je jako šafránu. Většina hodných kluků má sebevědomí narušené a tak stojí frontu na ty krásný kočky co to umí s klukama a doufají, že se od nich něco přiučí. Povětšinou se taky stává, že tihle "hodní" kluci se nejčastěji nechávají sbalit od těch čipernějších děvčat stejně jako hodné holky se nechávají sbalit od těch drsňáků.
- Líbí se mi názor 3. Kluk má mít svůj názor a zároveň má být milý. Hodný neznamená, že je to trouba bez názoru. Určitě chci toho citlivého, ale nesmí na mě viset. Musí být sám sebou. Což neznamená, že bude drsňák.
- Projevovat city ano, emoce už méně.
- Hodnej bejt musí, ale ne takovým tím troubovitým způsobem. Taky nesnáším romantiku a nejsem ani na držení se a na nějaký ťuťu ňuňu, dárečky a polibky při západu slunce. Mě nevadí, když si mě kluk dobírá, spíš to mám ráda, ale samosebou tim nemyslim, aby ze mně dělal debila nebo něco na ten způsob... To by nechtěl asi nikdo :D No zkrátka... Dala jsem jinak, protože mi vyhovuje něco mezi.
- ono jedna vec je, co holky rikaj, ze chtej a druha vec, jak se pak zachovaj v realu.
- 7. To je fakt a taky si myslím, že spousta žen má v úmyslu ujmout se drsňáka a ochočit si ho, udělat s něj toho hodného. To se málokdy podaří a jsou z toho takové ty ztrápené ženské story, anebo se to podaří a ta ženská h

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale