Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12602 anket
Vytrženo z diskuze: Očekávali jste lepší výsledky od národního týmu na MS v hokeji? - Anketa 11023

- Nečekala jsem, že budou na špičce, ale to co předváděli dneska je fakt tragédie. Koho už chceme porážet za 3 body, když ne Dánsko! Sice jim fandím, ale za tohle si ani nezaslouží postoupit ze skupiny.. Šišlavej polák ať si jde trénovat krasobruslení!
- 1.naprostej souhlas
- Ani nie, zatial 3 zápasy a 2 výhry, takže spokojnosť. Už to len teraz otočit s Lotyšmi a budem spokojný. :)
- Nesleduju
- Tak nevím, jestli mi to je jedno, nebo hokej nesleduji :)
- 3.- Hele Vocas4, a ty mluvíš o Čr nebo o Sr???
- 3- Provokatér? Haha..
- 6: O Slovensku. 7: Provokatér ? Otázka zněla jestli jsme očekávali lepší výsledky od národního týmu a nebylo napsáno od jakého a jelikož já jsem slovák, tak jsem samozřejmě psal o Slovensku. Jinak jak hrají Češi je mi úplně buřt.
- 8 - hele, mě je sport u prdele, ale když tu žiješ a sport sleduješ (k tomu umíš skvěle česky), neměl bys fandit i Čr? Jo, kdyby bylo třeba finále (nebo zápas) Čr vs. Sr, chápal bych, jinak nevím proč sem lezeš (ankety/republika). Působíš jako teroristická buňka na území nepřítele? :) Jinak jak hrají Češi nebo Slováci je mi taky úplně buřt, párek a dokonce i špekáček.
- Tak nejdřív odpověď proč sem lezu, asi proto, že od narození žiju v ČR a tudíž je logické, že chodím na české stránky. A proč nefandím čechům, já ve všech sportech čechům samozřejmě fandím, ale v hokeji ne. Je to z toho důvodu, že vždy když se koná mistrovství světa v hokeji, tak oba dva národy si hodně nadávají, od čechů jsem zažil hodně dost drsných urážek, proto čechům v hokeji nepřeju. Jinak pokud to není dostatečný důvod, tak já prostě od mala v hokeji čechům nefandím, nevím prostě ve všem jim přeju, ale v hokeji ne

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale