Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12446 anket
Vytrženo z diskuze: Co byste si pomysleli a udělali, kdybyste šli např. do cukrárny a tam by vás oslovil/ a neznámý/ á muž/ žena, přisedl/ a by si, pozval/ a vás např. na drink a v budoucnu by se s vámi ještě chtěl/ a někdy setkat? - Anketa 11028

- Pokud ten člověk nebudil dojem, že je to nějakej somrák nebo vnucovač čehokoli (což asi ne, kdyby mě na něco pozval) a měl jsem náladu, tak proč ne.
- Kdyby se mi líbil, proč ne. Cítila bych se sice nesvá, ale třeba by se to časem zlomilo. Takže by mi to asi nevadilo. Aspoň bych se s někým seznámila a posunula se někam dál.
- že se mi vyplnila má noční můra, vymluvil bych se vyšel z cukrárny a metal o 106
- to by samozřejmě záleželo na tom, jak by mi byl sympatickej, jestli by se mi zdál důvěryhodnej, jak by se mi líbil... buď bych byla potěšená, nebo bych slušně odmítla a snažila se odejít co nejdřív.
- Pomyslela bych si, že je to pedofil, protože je mi 14. :D
- myslim že je velkej rozdíl muž x žena a líbí x nelíbí
- Slušně bych se omluvil/ a a odešel/ a bych. Jsem moc stydlivý/ á / s cizími lidmi se nebavím. v lázních mě pře lety pořád uval jeden děda do cukrárny. bylo mu tak 70. byl to takový ten klasický lázeňský švihák. vyhýbala jsem se mu až do konce pobytu. je fakt že se slovíčky to uměl. ale co by chtěl pak...
- Omluvila bych se odešla.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale