Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Jste zapsaní v registru dárců kostní dřeně? - Anketa 11036

- Ne, způsob, jakým se to provádí, mi nahání hrůzu. Pro někoho známého bych to sice podstoupil, ale pro ostatní to raději přenechám jiným, kteří pro mne mají neskutečnou čest.
- Vadí ti, že by ti propíchli pánevní kost? Nebo narkóza? Nebo vyplavování buněk do krve? :-) Kamarádka to podstoupila (odběr konzervativním způsobem) a prohlásila, že to není horší, než se vymlátit na prkně.
- propíchnutí pánevní kosti. Celkově nesnáším odběry, natož tohle.
- Ale tak je to v narkóze, tudíž tam není ten prožitek jako při odběru...
- viz Standa
- chtěla bych, ane nemůžu, jsem příliš nemocná.
- 4. a když ti dávají narkozu, dostaneš kanylu do ruky, máš pravdu, není tam p rožitek jako při odběru, je to horší. aspoň podle mě. měla jsem narkozu před 14 dny. hlavně mám pocit že se mi zase zhoršila paměť, protože narkoza ti umrtvuje mozkové buňky a některé se ti už neobnoví.
- Ne, protože to prý bolí jako svině.
- No, viz 2. příspěvek, s tou bolestí to bude spíš individuální, jak co kdo snese. Na základě zkušeností kamarádky mohu potvrdit, že bolest je snesitelná a že člověk za život zažije mnohem horší věci, tak proč se neobětovat a dám někomu jinému naději na život?
- a ty už jsi darovala? :)
- Ne, to bych dala k dobru i osobní zkušenosti. ;-)
- teď mě vlastně došlo, jak to chodí, ale v registru jseš, ne?
- Jj, jsem. Záleží, jestli budu vhoným dárcem pro nějakého pacienta (klidně i zahraničního, registry spolupracují). Pak teprve přijde na řadu odběr. Vyžaduje to spoustu náročných příprav. Holt to není jako darování krve, kde se dá konzerva, která se už nějak zužitkuje. Tady se čeká, jestli se budou shodovat tvoje markery s pacientovými. A

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale