Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Jak se cítíte, když vás dobrý přítel chválí za nějakou vaši práci/ výkon? - Anketa 11043

- přítel mě chválí, ale mi to příjde nevemím, nepříjemné, asi proto, že mám pocit, že to říká jen proto, aby mě potěšíl, protože když udělám grafiku, začne něco po mě opravovat, takže mi to nepříjde upřímné.
- Chci aby mě někdo chválil, ale pak se cítím trapně :D
- Nemam problem s tim to prijmout, jen se zacervenam, a to i kdyz me chvali mama nebo tak :D
- Tak nějak rozporuplně. Cítím stud a někde hluboko mi to dělá strašlivě dobře a jen sotva bych bez pochval mohla žít. (Jsem ve znamení lva:) Bez pochval rychle ztrácím sebevědomí, půdu pod nohama a částečně i motivaci.
- Velmi dobře, usměju se a poděkuju. Ale většina lidí spíš kritizuje, s takovýma nevyhledávám dál kontakt, kritiku můžu slyšet kdekoliv kdykoliv, ale když někdo dokáže pochválit, tak si toho cením.
- 5. To je pravda. Proto se snažím vyjadřovat pochvalu, když se mi něco opravdu zalíbí. Dobrá kritika ale taky není na škodu. Pokud něco udělám opravdu špatně a někdo mě upozorní - ne proto, aby mě ztrapnil, ale abych se tomu příště vyhnula, tak to oceňuju taky.
- Ano, když někdo upozorní a nesnaží se ztrapnit, tak to taky ocením, ale někdy je těžké rozpoznat, jak to dotyčný myslí, pokud dokáže pochválit i zkritizovat budiž.
- Když toho člověka znáš dobře nebo alespoň dlouho, pozná se to snadno. U cizích můžou různá gesta/mimika/tón hlasu/postoj napovídat, ale taky dost zmást, takže máš pravdu.
- Druhá možnost.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale