Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Co z těchto činností Vás baví nejvíce? - Anketa 11047

- z uvedených činností mě baví všechno kromě toho běhání, těžká volba mezi procházkami a kolem. ale na kole jezdím mnohem častěji a myslím si, že by mi to taky víc chybělo.. :) už se těším na prázdniny, jak se zase pěkně projedu :))
- ani jedno. baví mě chodit po městě, kde jsou lidé, ráda sedím na lavičce a pozoruju je. v přírodě na mě číhají hadi a hmyz, nemám to ráda. kolo na mě nikde nemají a na bruslích se neudržím. zkoušela jsem to nedávno na starých. navíc se rozesypaly, jak byly plastové kolečka styřelé. a běhat se svými 165kg jde dost blbě. jinak přírodu fakt nemusím.
- Buď procházky, ale jako intenzivní chůze. Kvůli kotníkům nemůžu běhat, proto chodím "na procházky", ale je to svižná chůze. A in-line mám taky ráda. :D
- Jednoznačně in-line, hrozně rád chodím bruslit. Procházky v přírodě mám také rád, na kolo nemůžu kvůli kolenu a běhání nesnáším.
- Sedět na prdeli a čumět do kompu a na tv...
- V porovnání s ostatními možnostmi mi ty procházky vyznívají dost lenošsky. ;-) Nicméně já putování po svých upřednosňuju zdaleka nejvíc, pak to kolo, brusle no a běhání mě bytostně nebaví, i když se teda občas nechám strhnout k tomu jít si zaběhat.
- Kolo
- Kolo, ale jinak i skate :-)
- Jednoznačně procházky :) Pěkná anketa.
- Příjemná anketa. Jen se nemůžu rozhodnout mezi kolem a procházkami. Asi snad ty procházky jsou mi bližší, protože nejvíc ze všeho miluju, když se na nějakém hezkém místě posadím, třeba hoďku si čtu a pak jdu zase dál. Na kole je to horší, protože se víc zpotím, nesedí se v mi v mokrém triku tak příjemně a navíc si nemůžu vylézt k tomu čtení na nějakou skálu, protože se bojím o kolo.
- Jezdit na in

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale