Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: Vaše nejoblíbenější postava ze seriálu How I met your mother ( Jak jsem poznal Vaši matku) ? - Anketa 11088

- Teď už mě tam serou všichni, a to jsem je měl před pár lety ještě všechny rád :D
- Vždycky jsem měla nejraši Lily, ale poslední série nic moc, tam už mi zbývá asi jen Marshall, co mě neštve. Ale dala jsem Lily.
- viz 1
- Tak tak, ze začátku jsem seriál měla ráda, u předposlední série jsem tiše trpěla a u poslední už jsem to vzdala, protože bych si k tomu akorát tak vypěstovala averzi. Ale předposlední sérii jsem zvládla hlavně kvůli Barneymu a Robin, takže jeden z nich.
- Seriál sem nikdy neviděla odzačátku do konce. Nejradši mám asi tu Lili,ale spíš proto že je to má nej herečka.
- Ten anonym jsem já. Až ted sem udělala registraci.
- Viz 1, ale nejlepší byly scény/hlášky s Barneym :)
- Musím souhlasit, zejména s Phoebe. Když jsem ten seriál začala sledovat, připadal mi super. Nějak pozvolna a nepozorovaně se ale zhoršila kvalita, celé to rozbředlo, některé díly vyloženě trapné. Už koukám jen ze setrvačnosti. Tedy koukala jsem... Čas přejít na BBT? :-) Jinak ale řekněme, že mojí favoritkou je Robin.
- Jani: máš pravdu, já sleduji oboje. Ze začátku mi přišlo lepší HIMYM, ale nyní je to jednoznačně TBBT. Některé díly HIMYM jsou, jak říkáš, až trapné... :/
- RealHonza - Největším problémem HIMYM totiž je, že se v něm často opakují, ohrané vtipy, ohrané situace, proto se to alespoň zprotivilo mně. TBBT je v tomhle ohledu někde jinde, taky se občas stane, že se mi díl až tolik nelíbí, ale pořád se na něho ráda podívám a rozhodně jsem nikdy ani neuvažovala, že bych se na to přestala dívat.
- Barney
- Znám ten seriál, ale kromě Barneyho, kt. mi sympatický není, nevím kdo je kdo.
- Všichni jsou kreténi a Ted je nehorázný hovado!<

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale