Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12740 anket
Vytrženo z diskuze: Jak vnímáte současný český film za posledních 10 let? - Anketa 11096

- Kvalita českých filmů je špatná. Málokterý český film je dobrý a myslím, že se to ani zlepšovat nebude. Prostě se to nedá srovnávat s americkými či francouzskými filmy. I čínské a hong-kongské filmy jsou daleko lepší než české.
- Nedokazu hodnotit cesky filmy, pac jsem mnoho novejch v posledni dobe nevidela, tudiz subjektivne bych rekla ze klesa, nicmene nejsem zadnej odbornik a to, ze me to prilis neberou, neznamena ze jsou spatny.
- Podle mě stoprocentně klesá - od takových perel jako Ducháček to zařídí, Tři oříšky pro Popelku, S tebou mě baví svět nebo Spalovač mrtvol jsou to víceméně jenom slaboduché komedie, seriály typu Ordinace nebo nějaký pokus natočit dobrý film... Samozřejmě čest výjimkám, je i pár českých filmů, jejichž kvalitu obdivuji, to už ale musí být zkušený režisér a neokoukaní herci.
- 3. 10 let, ne 100 :)
- Poslední fakt kvalitní byl Občanskej průkaz, žádnej dlouho před ani za mně fakt nenapadá.
- Poslední možnost.
- Já miluju starou českou klasiku jako Vesničko má středisková nebo Marečku, podejte mi pero! Ale ze současných filmů se mi nic moc nelíbí. Možná tak Ženy v pokušení, to byla oddechovka, ale jinak nic moc.
- 4. napadlo mě to samý :) řekla bych, že za posledních 10 let je to zhruba stejný, možná i mírné zlepšení
- od pelíšků jeden propadák za druhým
- Nijak extra české filmy nevyhledávám, ale zase bych netvrdila, že jsou všechny za posledních deset let špatné. Stačí si umět vybírat. Je ovšem pravdou, že v celkovém množství filmů, co se tady vyprodukují, stojí jen malá hrstka za zkouknutí.
- Na filmy se moc nedívám, ale z českých za poslední dobu se mi líbilo - Probudím se včera, Občanský průkaz, Lid

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale