Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12740 anket
Vytrženo z diskuze: Co jsou podle Vás důvěryhodnější povolání? - Anketa 11098

- Nechapu otazku, kdyz uz, tak misto gynekologa by tam mel bejt lekar obecne. A vubec nechapu co tam dela (v nabidce moznosti myslim). Dala jsem hasice, ale nechapu jak muze bejt nejaky povolani "duveryhodny".
- Proč by tam nemohl být konréktně gynekolog? A proč by nemohlo bejt povolání důvěryhodný? tohle mi objasni...
- Já tomu tedy také moc nerozumím...
- Sharman: mohl, tak proč tam není místo toho paskvilu "gynekologové"? Taky nechápu, proč by něco mělo být víc důvěryhodnější? Možná jsi měl na mysli důvěrnější ve smyslu vztahu k osobě, takhle to je divný.
- Asi člověk s kterým povoláním působí více důvěryhodně. Třeba kdyby tam byl pojistný agent, věštkyně a lékař, tak by to bylo jasné :)
- Ja ti nic objasnovat nebudu, ale ty bys mi mohl objasnit proc zrovna gynekolog :-) Je to doktor jako kazdej jinej, tak nechapu, proc by mel bejt vic "duveryhodnej". Duveryhodnej je prece podle me konkretni clovek, ne povolani.
- Nebo mozna to bylo mysleno jako komu vic veris, a z nabidky musis verit kazdymu, i kdyz kazdymu uplne jinak.
- 5.: Jo, zhruba tak, nebo ještě politici místo věštkyň, ty by na tom byli ještě hůř. Ale takhle nějak jsem to myslel. 4.: Dlouho jsem váhal, ale byl línej googlit :D Už jsem tam měl gynekologové, ale nakonec jsem si to rozmyslel... samotnýmu se mi to teď nelíbí...
- 7.: Z nabídky každýmu věřit nemusíš, pod jejich zodpovědnost ale někdy spadnout musíš, tomu se nevyhneš. A pokud si máš vybrat, vždycky budeš jednomu povolání věřit víc a jednomu míň. A gynekolog mi z doktorů přijde jako mnohem intimnější věc, a to nejenom mně. Vyžadu asi víc důvěry než třeba zubař. Tak možná proto. Já ti gy

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale