Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12446 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký pořad od Zdeňka Polreicha se vám nejvíce líbí ( líbil) ? - Anketa 11103

- Viděla jsem jen Ano šéfe, a to byla občas sranda, pamatuju si na díl s klukem, co si přišel hrát s kamením.
- viděla jsem asi 3 díly ano šéfe. pouštěli nám je povinně ve škole na kuchařce. byla jsem zhnusena z jeho chování. potom si zaměstnavatele myslí, že se takhle mohou chovat ke svým zaměstnancům. ten pořad by měli zakázat.
- aiv, a v kterých letech jsi studovala?
- Plně souhlasím s aiv. Pořad bych zakázal. Nikdy jsem ho neviděl, ale stačily mi ukázky. Na tom je vidět degenerace lidí. Jestli tohle považují za vtipné, tak já mám asi nějaký divný smysl pro humor. Směju se rád, ale tohle je vyloženě odporné. Ještě by on i televize zasloužili pokuty.
- Jestli je Pohlreich někdy až moc vulgární? Na můj vkus ano. Ale je to zkušený kuchař a ve spoustě věcí má pravdu, možná by tu pravdu konkrétně v Ano šéfe mohl lidem sdělovat mírněji, ale pravdu má a o tom to je. Nemyslím si, že je na škodu ukázat, co za hrůzy jsou schopné restaurace vyplodit, může to sloužit i jako ponaučení pro ostatní restaurace, čeho se vyvarovat.
- 4. Zakázal bys něco, co jsi ani neviděl. Velkej frajer. To je jako odsoudit třeba South Park, protože je vulgární, přitom smysl je úplně jinej. Pohlraich sice hraje hubu nevymáchanou, ale pohled na to, jak má správně vypadat pohostinství, to je něco, co tu strašně chybělo a když vidíš ty hrůzy, co se v pořadu objevily, tak nějakej prořízlej jazyk je úplnej čajíček proti tomu nechutnýmu svinstvu.
- Stnd: ;) Mě by jen zajímalo, kolik za to ty pajzly dostanou, že si udělají takovou antireklamu :D
- jak se řiká, špatná reklama, taky reklama :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale