Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12446 anket
Vytrženo z diskuze: Pro slečny, dámy, ženy, atd: Představte si situaci, že se zamilujete ( je to vzájemné) do muslima. Co uděláte? - Anketa 11104

- tak do muslima bych se nikdy nezamilovala. pokud možno se jim vyhýbám. jsou to fanatici a nikdo neví co je zrovna napadne, navíc se k ženám chovají hůř než k podlahové hadře. takže jinak.
- Není muslim jako muslim, ale představit si to nedokážu. A nemusí to být ani muslim, ale jakýkoli věřící člověk, pro kterého je víra v životě hodně důležitá, by asi nešel do vztahu s někým, kdo je ateistou a kdo se nijak nenechá přemluvit k jeho víře.
- Doufám, že mě to nepotká, i když věřím, že je tam stejně kreténů i dobrých jako mezi Čechy.
- A co gayové? Aha, ty by jejich teplej Arab ukamenoval rovnou...
- 1. Blbost. To je mediální obraz. Nebo spíš asi obraz radikální odnože islámu. Já jsem měla možnost důkladně poznat muslimy z východnějších zemí, není vůbec pravda, že by byli všichni fanatici (popravdě jsem se nesetkala ani s jedním, ale vylučovat tuto možnost zcela nechci) a už vůbec ne, že by se chovali k ženě jako k hadru. Samozřejmě ale z jejich řad nepocházejí teroristé, a proto se o nich nemluví. No ostatně nám patří, že si nás pletou s Čečenskem, však my taky nevíme o světě nic ;-)
- To je to poslední, co by se mi mohlo stát.
- 4. Jej, na tuto možnost jsem úplně zapomněla, omlouvám se všem gayům. A souhlasím s Jani, lidi tady si myslí o islámu a obecně muslimech to nejhorší, aniž by sami poznali, jací vlastně jsou. Já jich poznala víc ze severní Afriky a opravdu fanatici většinou nejsou. A k ženě se jak hadru taky nechovají, spíš naopak.
- sestřenka mé mamky je za muslima vdaná a pokud vím, je to bez problémů :)
- Neviděla bych v tom problém, když se dva milují a zůstanou rozumní... Spousta lidí se nechává unášet mediálním obrazem a př

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale