Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12870 anket
Vytrženo z diskuze: Hamburger, pizza nebo hot dog? - Anketa 11126

- Klofane ty všežroute;);)
- Hamburger, ale musí se umět.
- Zrovna teď mám chuť na hamburger, ale jinak preferuju pizzu.
- to je těžké. hambáč je levnější, pizza dražší a mám je ráda obojí stejně.
- hot-dog nesnáším.
- Pizza
- 1. :-D
- Klofane já tě snim;)
- půlku pizzy jsem zrovna snědla :)) chutná mi to tak podobně, i když třeba u pizzy jím jen některý druhy, hamburger mi zase chutná jenom udělanej doma a pak ještě z jednoho výbornýho stánku.. hot dog jakejkoliv :) nevím no, nemůžu se vůbec rozhodnout, ale asi dám nakonec tu pizzu..
- Těžké rozhodování, mám rád všechny tři jídla, ale pizza mi chutná jenom málokterá, většina pizzerií jí nedělá dobrou, takže zůstává hamburger a hot dog a svůj hlas nakonec dávám hot dogu (už jsem ho dlouho neměl a mám na něj chut :D)
- Pizza
- Jednoznačně pizza, tu miluju. Hamburgery a hotdogy normálně nejím, maximálně občas, když se potřebuju najíst venku.
- souhlasím s těmi co píší, že záleží na kvalitě. hambáč jím jen z jednoho našeho stánku tady v kopřivnici. třeba klasický hambáč z mekáče je odporný. mám ráda i ty co dělám doma, ale nemohu sehnat kvalitní zmražené hmbáčové masíčka z obchodu. to co jsem brala se neuvěřitelně zkazilo. nevíte, jaká značka je v celku dobrá? myslím z obchodu. jinak pizzu mám ráda z jedné restaurace tady a vlastní(mám recept z pizzerky:na velikost kulatého plechu: 100g pol. mouky,50g hladké mouky, 1 kvasnice 42g, půl malé lžíčky soli, lžíce obyčejného rostlinného oleje a teplou vodu(nesmí být moc horká), umíchat, nechat hodku kynout, pak rozmixovat rajčata z plechovky, natřít na těsto na plechu a dát tam co chcete. - TO JE PRO TY CO BY CHTĚLI DOMA KUCHTIT)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale