Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12602 anket
Vytrženo z diskuze: V kolika letech byste pustili ( nebo pouštíte) dítě k internetu? - Anketa 11132

- Asi až tak od desíti výš.. hodně záleží na tom, co tam budou dělat.
- Pod dozorem klidně v pěti, samostatně až tak od patnácti.
- První možnost...i kdyby je tam nepustil rodič, dostanou se tam třeba ve škole...my už jsme třeba měli ve škole informatiku, když mi bylo těch 10
- to se uvidí. ale budu preferovat normální hračky, panenky, stavebnice, hry, aby děti byly zručné a rozvíjely mozek.
- hnusí se mi na škole to, že už na prvním stupni je informatika. my ji ve škole měli jen jako volitelný předmět, ale místo toho jsme měli sbírání odpadků a pěstitelské práce. to nás naučilo vážit si jídla a práce jiných. dnes děcka sedí na prdeli a vš vidí jen virtuálně. co to pomůže? pak nemají být děti agresivní, bezohlední a sobečtí.
- Taky IT patří k dennímu životu téměř každého, narozdíl od pěstování brambor...
- asi i v méně než 10, ale určitý stránky bych blokovala a taky bych stanovila určitý časový limit, který by nesměly překračovat.. ze začátku bych asi kontrolovala i historii
- 6. Jo, jenomže někdy mi přijde, že je to docela zbytečnej předmět. Za prvý skoro nikdo nedává pozor a jde pařit hry a za druhý učitel vysvětluje primitivní blbosti, který každej už dávno zná. Ale tak je to u nás, jinak nemůžu posoudit.
- 8. To záleží na přístupu učitele, ale to není jen u IT, to je u jakéhokoli předmětu. Nevidím důvod, proč v samozřejmě úměrné časové míře nepouštět dítě k počítači v kterémkoli věku, kdy o to projeví zájem. Je to zájem jako kterýkoli jiný, samozřejmě jak už jsem psala, hlídat čas, aby u toho neseděl celý den a samozřejmě hlídat navštěvovaný obsah je v nízkém věku tak nějak samozřejmostí.
- tak nás tenkrát učili třeba příkazy v

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale