Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12446 anket
Vytrženo z diskuze: Pokud Vám v domácnosti neteče teplá voda a vy jste nuceni se tam osprchovat, dáváte během sprchy kohoutek do polohy teplé vody i přesto, že voda zůstává stejně studená jako kdyby byl kohoutek v opačné poloze? - Anketa 11152

- určitě jo... co kdyby náhodou začala týct :D
- Přesně :D
- Já bych v ledové vodě umřela...To radši ohřeju vodu.
- Nikdy se mi to nestalo. Kdybych ale musel tak bych ho otevřel do polohy ve které byl nastavený.
- Ne, nechám ho na studeno. Občas zkontroluji, jestli teplá neteče, ale ne, že bych ho tam měla pořád.
- To se mi asi nestalo. Jinak by ale asi záleželo na způsobu uhřevu, pokud by to byl například vlastní kotel, ktrý by byl rozbitý, tak bych samozřejmě pouštěl přes polohu studená, pokud by šlo o nějaký plošný přítok teplé, tak bych dal polohu teplá.
- RealHonza ty seš asi dobrej idiot kolik ti je??10
- Napustím si do nějakých hrnců studenou, kterou pak ohřeju. A pak už jenom dopouštím studenou, aby ta voda byla akorát.
- Jako 1.
- Ještě se mi to nestalo. Ale kdybych to opravdu musela udělat, dala bych si kohoutek jako kdyby teplá voda tekla. Co kdyby náhodou zase začala týct :DD Ale jinak bych si vodu ohřála nebo bych se nešla sprchovat :)
- jo, ale není to o psychice. je to o tom, že všichni pouští ledovou, takže i ta studená v teplé je odstátá. br. teď jsem si vzpoměla že nám zase v červenci nepoteče 14 dní teplá. to zas bude hrncování.
- Já se myji každý den studenou...
- Jak psychicky, snad psychologicky. Kdyby mi doma netekla tepla, tak bud jeden den preziju neosprchovana, nebo si zajdu k sousedum (rodine, znamejm, ...), nebo si zkratka ohreju vodu v konvici ci hrnci a naredim studenou.
- Jsem v této situaci velmi často a vždy otáčím kohoutkem s teplou vodou.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale