Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12552 anket
Vytrženo z diskuze: Kterou " část" si při čtení knížky užíváte nejvíce? - Anketa 11153

- A co odpověď pro ty co nečtou knížky?
- Jo já čtu ale chci vědět čas den rok atd;)A to tu chybí
- Dobrá anketa, akorát tam žel chybí pár možností. Užívám si víc věcí, ale nejvíc mě nudí popisování okolí. Jinak dialog mezi postavami a pocity, emoce,.. hlavních postav si užívám určitě nejvíc.
- Situace, prostě ty nejnapínavější momenty...popis okolí nenávidím, občas ho i přeskakuju (fakt neocením popis krajiny na pět stran :D)
- A to jsem myslel že jsem jedinej, kdo neocení popis okolí :D Ani by mi tolik nevadil kdybych si ho uměl líp představit, což se mi tolik nedaří. Ani u popisování postavy si podle důkladného popisu nedokážu spojit všechny znaky dohromady a představit si pod tím člověka.
- je to zvláštní. když mi bylo tak 15-18 let, měla jsem tam nejraději popisy sexuálních scén. teď jsem spíš na to, jak hrdinové popisují své pocity a jak řeší situace.
- 3. vyhni se knize od dostojevského rodinné štěstí. tam nebylo nic než popisky okolí v přímém přenosu. 95% tyhle kecy. mělo to 100 stran a musela jsem to číst 7x, abych pochopila o co jde. báh. hnus. a tomu říkají literatura krásná.
- :D no ty vole
- 7. Celkově se povětšinou vyhýbám knihám od ruských autorů. :) Ale dík za upozornění.
- Pěkný námět na anketu. Já mám nejraději ty duševní sondy, no. Zdlouhavé popisy okolí mě taky nebaví. Neumím si to moc představit.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale