Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12446 anket
Vytrženo z diskuze: Který zubní kartáček používáte? - Anketa 11235

- Klasický. Používal jsem i elektrický, ale ty náhradní kartáčky jsou pěkně drahý a navíc mě to nebavilo si tím čistit zuby. Klasický mi vyhovuje více.
- Mně to naopak nevyvohuje s tím klasickým a navíc se tím zuby čistí důkladnějš za kratší čas. Plus ten náhradní kartáček měním tak jdnou za půl roku a tolik drahý mi nepřijdou.
- No mě to vždy vydrželo 2-3 měsíce a pak jsem musel kupovat novej a stálo to tak 200-300 korun. (Je to 2 roky zpátky). A hrozně mě nebavilo to jen tak držet a nic nedělat, je to takový hrozně nudný, přeci jenom u toho klasickýho člověk s tou rukou hýbe :D Jinak je to možný, že elektický důkladněji čistí ;) No každému vyhovuje něco jiného :)
- Já si těch náhradních kupoval naráz velký balení který mě vyšlo právě na těch 200-300 a bylo jcih tam asi šest :D
- Moc nechápu to, že by někomu jeden druh nevyhovoval a chtěl by přejít na ten druhý, kartáček (i ten elektrický) není až tak velká investice, ne? :D
- Evidetně v tom nějakej problém je, když to lidi hlasujou :D
- No moment, elektrický kartáček přece neznamená, že se musí měnit méně často. Jinak dřív jsem měla ten elektrický, ale pak se mi asi rozbil nebo co :D každopádně jsem zaslechla, že elektrický kartáček neprospívá dásním, což je možná fakt, protože ty moje nejsou úplně v ideálním stavu.
- Klasický, měnit nehodlám.
- Jako 8.
- Klasický, neříkám, že vyhovuje, ale elektrický nechci, klasický bude podle mě šetrnější

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale