Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12552 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký typ písničky byste si nechali zahrát na svém pohřbu? - Anketa 11267

- Hodněkrát jsem říkala, že to chci sabotovat, takže něco uhlýho :) :D
- něco uhlýho :D Přemýšlel jsem nad tím kolikrát a stále nevím. Asi bych to nechal na jiných, myslím, že by mě ničím neurazili. Snad jen Zagorkou nebo Michalem Davidem, to bych se snad na just vzkřísil... Pěkná anketa.
- hezká anketa! :) ale nějak nevím, kterou možnost zvolit... písničku na pohřeb už mám vybranou (teda spíš vnitřně, nikomu jsem o tom neřekla a nevylučuju, že ji časem nezměním).. je to melodie, trochu smutná, ale hlavně kouzelná a pohádková
- Halo tady psychiatr!!!
- Znělku z Terminátora :)
- Nějakou pomalou rockovou od nějaké z mých nejoblíbenějších kapel... takže druhá možnost dobrá anketa :) už jsem nad tím přemýšlela před x lety a i jsem si ty písničky sepsala :D :D ale pokud by to nebylo nějaký umcaca, tak by mi to snad bylo i jedno :)
- www.youtube.com/watch?v=NoBFhdeR9PE
- Nejspíš nějakou rockovou vypalovačku nebo pak nějaké latinskoamerické energické. Chci, aby se můj pohřeb bral vesele, jako třeba svatba. Taky chválím anketu.
- chci veselou a rozhodně nechci, aby mi hrála až mě andělé... nesnáším tu písničku. navíc jsem si do testamentu napsala, že chci aby nikdo nepřišel v černém. navíc si nejspíš nahraju svoje cd a ještě ho přiložím k testamentu. člověk nikdy neví, kdy odejde z tohohle světa.
- jinak jsem nad tímhle přemýšlela už dávno.
- Black Water od Edward Sharpe and The Magnetic Zeroes.
- *zeros
- Mám taky vybráno již delší dobu - zatím dvě, takže možná ještě něco přidám. Jedna je klasického ražení od Antonína Dvořáka a druhá od geniálních Pink Floydů.
- Moments od One direction
- www.youtube.com/watch?v=0HD

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale