Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Jaké naboženství uctíváte? - Anketa 11280

- Neuctívá se náboženství, ale Bůh (příp. božstvo). Náboženství se vyznává.
- Jashinismus!!!
- Jsem satanistka. Ovšem ne ta, která si to dá na status Facebooku jen aby to vypadalo zajímavě. Opravdu uctívám pány pekel a věřím v ně.
- 3: No ty seš blbá.. (pardon, ale takovýhle člověk je opravdu blb)
- 4: odůvodni to. To mě zajímá.
- 5: Sakra, že já to vůbec psal :D Tak podle mě, člověk, který uctívá tyto zlé démony, tak není normální. Tím, že je uctívá, tak s nimi souhlasí, jsou mu příkladem. A jelikož tito zlí démoni páchají zlo a jsou hrozně zlí (nebo byli zlí, nevím jestli ještě existují) a nejraději by ze Země udělali peklo, tak člověk, který je uctívá, tak s nimi souhlasí. A takový člověk je přeci blázen. (Chápu, že každý uctívá něco jiného a nemám nic proti budhistům, hinduistům a dalším, ale tohlento je prostě extrém.)
- a proč by měli být tak zlí? Že to řekli křesťani? :)
- nebudem-li uvažovat, že je to celý strašná ptákovina...
- Stačí mi, že vím, že existuje Bůh, což má víc náboženství společné.
- Samozřejmě, že žádné. Je to sice každého volba, ale o lidech věřících náboženským blábolů (pozor, nemám na mysli, že v něco věří, ale o nalajnovaném mínění jako např. vznik světa a vysvětlování jevů božstvem) nemám dobré mínění.
- 5. no, je vidět že jsi nejspíš četl bibli a meleš křesťanské žvásty. protože něco řeknou křesťané, je to pravda? tak vidím, že jedinný blbý jsi ty. to že chci svět bez pokrytectví, předstírání a odpouštění těm, kteří mi ublížili, proto se necítím blbá. spíš je to o postoji.
- 7: Ano přesně proto! :D Tak řekli to už apoštolové, když psali Bibli. Nebo ty si snad myslíš, že jsou hodní ? Hele ono to j

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale