Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Které z těchto zvířat má podle Vás nejkrásnější oči? - Anketa 11363

- Ano sépiím koukám do očí :-D :-D :-D A zas neřikejte proč jsme to daly do přesunutejch.Jestli si myslíte že je to tak dobrá anketa,tak jí za pár minut vrátíte zpátky.;-)
- Nevadí, že se jim do očí nedíváš, stačí si vyhledat obrázky, jak to vypadá...
- Ne každý se dívá do přesunutých. Škoda, že někteří té první možnosti zneužívají. Nápad na anketu i anketa je zajímavá.
- Tak od této chvíle dávám výmaz každé anketě, kterou vloží uživatelé tlustoch, kadernik, tomkaulitz a Nesermemore. Důvod je jasný, opět všichni čtyři jste schválně přesunuli dobrou anketu, proto já budu přesouvat ty Vaše. A není to jediný důvod, ty Vaše slovní průjmy u některých anket jsou fakt šílené. Píšu to proto, abych nemusel u každé z Vašich anket zdůvodňovat svůj výmaz. P. S. Místo vkládání nesmyslných anket a znepříjemnování života zdejším uživatelům, byjste měli raději svou energii vložit do učení, je to mnohem důležitější než trávit čas tady. Věřím, že jako cca 16letí kluci si vezmete mou radu k srdci.
- tak je zase v dobrých anketách:)
- vlk
- U mně jasně vedou plazi a ptáci, draví, ale i jiní ptáci mají nádherné oči, stehně tak plazi, ale každá zvířata mají oči svým způsobem krásná
- kráva
- Asi tygr
- Podporuji kolegu anonyma 8. I pro mě má nejhezčí oči kráva.
- Psí oči, není nad ně...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale