Pravděpodobnost existence boha

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12009 anket
Vytrženo z diskuze: Řídili jste někdy auto s automatickou převodovkou ? - Anketa 11384

- Touto problematikou se zabývám poslední dobou celkem dost, koupil jsem si auto s automatem ( Opel Corsa B 1.4i 44 kW, r.v. 1996 ) a nemůžu si to vynachválit, jen mi přijde, že mě kvůli tomu mě má každý za exota. Celkem by mě zajímalo, z jakého důvodu tady panuje vůči automatickým převodovkám taková averze, několikrát jsem se setkal s názorem, že "automat je pohodlnější, lepší, že se s ním jezdí lépe a bez strachu a právě proto bych si ho nikdy nekoupil." Čili, když si to přeložíme, tak vlastně řízení auta s automatem je v podstatě ostuda a kdo tak činí, je "menší řidič" než řidič auta s manuální převodovkou. HODNĚ by mě v tomto případě zajímal váš názor :) .
- automat je pohodlější, ve městě určitě velký plus. V zimě je to ale horší, kdy nemáš cit při rozjezdu kvůli automatické spojce. A taky mi vadilo špatné přeřazování zrovna v nevhodnýh chvílích, ale to budou moderní automaty už vychytanější. Raději mám manuál.
- Ne, ale chtěl bych.
- Hezká anketa. Vzhledem k pohledu Evropy na automaty nebyla příležitost k vyzkoušení automatu. Vyzkoušet bych si to vcelku chtěl, pokud bude nějaká nevynucená příležitost. Těžko soudit bez zkušeností a popravdě nechápu tu diametrálnost mezi Evropou a Severní Amerikou. Věřím, že řízení bude pohodlnější a novějšímu automatu v lepším autě bych věřil. S citem pro řízení bude plus pro manuál, proto ty narážky na polořidiče. Docela by mě zajímalo, jak se dá s autem typu tvého Oplíčka v automatu předjíždět, když bych sahal po řadičce s úmyslem podřadit za 4 nebo za 3, tak bych byl asi zklamán nebo ne?
- jo, jednou, ještě předtím, než jsem si udělala řidičák, takže to nemůžu moc posoudit. asi je to po

Top Ankety    
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2019. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale