Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12453 anket
Vytrženo z diskuze: Představte si, že jste se ještě nenarodili a můžete si vybrat město a stát, kde se narodíte. Zvolili byste si stejnou lokalitu jako v tomto životě? - Anketa 11407

- Ne že bych si stěžoval, ale kdybych si mohl vybrat, tak bych si určitě zvolil bohatší stát
- Kdyby se jednalo jen o ČR, tak bych zvolila stejné město, tady jsem velice spokojená. Ale kdybych si mohla vybrat i stát, tak bych pravděpodobně volila nějaký jiný.
- Ne
- Tezko rict, asi bych volila stejne. S mestem jsem spokojena, se statem zhruba taky - porad si myslim, ze i pres to co se tu deje se mame lip nez treba v Africe. Ale asi bych sla nekam vic za sluncem a teplem.
- Výsledky mě mile překvapují. :-) Asi ti nespokojení lidé jsou víc slyšet. Ale souhlasím se sawinkou. Myslím, že si ani neuvědomujeme, jak se vlastně máme dobře. (porovnám-li to s většinou lidí na světě).
- Vím, že se mám dobře. Ale kdybych si opravdu mohla vybrat, volila bych jinak. Překvapivě "hůř". Chtěla bych do chudšího státu, možná i problémového. Abych si uvědomila, co mi bylo dáno a patřičně si toho vážila.
- Volila bych stejně, protože nevím jaký je to žít jinde.
- prostě NE (všechny důvody už jsou řečeny tady nade mnou)
- Město nejspíš stejný pokdu by šlo o stejnej stát, ale kdyby to měl bejt jinej stát, tak na Česko sotva pomyslím...spíš bych měl velký maxi dilema kterej vybrat, rozhodně nějakej bohatej, a dobře umístěnej a blablabla
- Tak pokud bych si mohl vybrat, tak určitě bych se už nechtěl narodit v ČR. I když na jednu stranu furt je to lepší než někde v Africe, na druhou stranu se ale lidé v mnoha jiných zemích mají lépe. Narodil bych se rád třeba v Austrálii nebo Norsku. :-)
- Nádherná otázka!
- Zvolila bych si stejně. I když, zrovna včera jsem o tom poprvé v životě zapochybovala. Stát by ovšem zůstával stejný. Jen jiný kraj.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale