Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Proč nepoužíváte k běžnému volání doma Skype? - Anketa 11408

- Je to pro mě zdlouhavější než vzít do ruky telefon, navíc si s rodinou volám zadarmo a s ostatními asi za kačku...a když si chci s někým mimo rodiny pokecat dýl, tak si pokecáme osobně, easy :)
- Kory už máš rakovinu
- Většinou v tu dobu, kdy se potřebuju s někým na něčem domluvit, nemám k dispozici internet já nebo oni. Další část těch lidí nemá skype vůbec. Navíc pokud bych volala na skypu, zabila bych tím hodně času. Na telefonu se snažím bavit co nejstručněj - max. 3 minuty.
- když to jde, tak to vyřizuji písemně fb/mail a když ne, tak jedna nebo druhá strana není u PC, takže zbývá mobil nebo na běžný pokec osobní setkání
- skype používám maximálně na zprávy, tohle volání mi nějak nepřirostlo k srdci. Ono celkově ho nemám moc rád.
- používám ho jen s přítelem. jinak je vysvětlení jednoduché: nemám známé ani přátelé a volat k doktorům se mi nechce předplácet. nedávno jsem se tak vydrbala s faynem. měla jsem předplaceno, vymysleli si dodatek ke smlouvě, kterou jsem odklikla ale předtím tam dodatek nebyl a sebrali mi kredit a zrušili účet. měla jsem tam ještě přes 100kč. tak jsem se na to vybodla.
- protože většina lidí to nečeká, takže ho nemá neustále zapnutý. Když chci s někým volat po Skypu, musíme se na tom předem domluvit.
- Tady je nuda
- To je dobrá anketa. No, já nemám internet.
- H: Jakto? To je v dnešní době velmi omezující, ne? Odkud se sem pak připojuješ?
- Nikdy sis nevšiml, že tu nebývám večer či přes svátky a víkendy? Jsem v práci. Je to omezující, ale já jsem si toto omezení zvolila a měnit to nechci. Nechci se obírat o volný čas.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale