Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: ( Hlavně pro holky) Chodíte sladěné? - Anketa 11432

- Tak asi si nevezmu lyžařskou bundu a kozačky, jak to vídám na ulicích, to je fakt děs :/ ale že bych musela mít nutně sladěný třeba boty s lakem na nehty a tak, to zas ne :D takže třetí možnost
- Hezká anketa. :-) Myslím že tak přiměřeně.
- snažím se. je to ale těžké, neseženu na sebe ani oblečení ani boty, takže musím vzít v obchodě, to co je zrovna a je fuk jaká barva. ale snažím se k tomu ladit alespoň bižu a lak.
- "Doladěné ponožky" znamená, že není každá jiná? :-D
- 4. Já bych řekla, že to bylo myšleno, tak, že na sobě nemáš šedo-bílej kostýmek a k tomu křiklavě růžový ponožky s princeznou... :D
- asi spíš jo, aspoň trošku
- Tak jako alespoň trochu. Podle mě je i v mezích zdravého rozumu, že se člověk snaží bejt aspoň trochu ,,sladěnej" a nevezme si na sebe smoking a k nich růžový adidasky...;)
- Normalne, moc to neresim. Taky si nevezmu sukni a k ni bagl atp., ale ze bych resila jakej pasek si dneska vezmu, nebo vybirala z 20 kabelek, to zas asi ne.
- Tak zrovna v kabelkách a botech zaostávám, ale ani to nepovažuju za podstatné, stejně někam dojdu, tam se zuju a kabelku (batoh) odložím. Ale dost si potrpím na tom zbytku, ladím brýle, naušnice, náhrdelníky, pásky, hodinky a samozřejmě oblečení. Ale postupně i v tomhle se někam spěje a dozrává, takže v tom i záměrně udělám alepoň jednu chybu (tzv. to "rozbiju":-) nebo nějaký soulad-nesoulad nechám jen tak halabala a jakoby "náhodně", aby to zase nepůsobilo příliš zkameněle.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale