Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je Váš názor na kouření ? - Anketa 11452

- Ilocas3: PROČ JSOU MOJE ANKETY ŠPATNÉ? Tvoje jsou ještě horší a nemají - většinou - ani jedno "-".
- Jsem nekuřák a vadí mi, když mi někdo fouká kouř do obličeje, nebo kouří v mé blízkosti. Ale v hospodách a restauracích bych to nerušila. Podle mě by si sám majitel měl určit, jestli jeho podnik bude kuřácký, nebo ne.
- Nevím, jestli kouřím nebo nekouřím. Cigarety mě baví, ale je to párkrát do měsíce. Když zrovna nekouřím, tak ten smrad nesnáším. Když zrovna kouřím, jsem spokojená.
- 1.Neres ho,je to blbec ;-)
- Přiblížila bych se nejspíš k poslední možnosti (předposlední). Nesnáším to! Pokud někdo chce kouřit, tak ať, ale nemám ráda, když tím obtěžuje ostatní. Třeba když někdo kouří na zastávce a vedle něho je obrovský nápis "Zákaz kouření!" Zrušila bych kouření na veřejných místech. V restauracích bych VÝRAZNĚ oddělila kuřácký a nekuřácký kout.
- Kouř z cigaret mi nesmírně vadí. Smrdí mi a možná vás to zaskočí, ale je mi z něho mdlo. Jednou na přírodovědě jsme dělali pokus - nějaký strojek vykuřoval jednu cigaretu a všechno z ní pak šlo do filtru. Mělo nám to ukázat kolik znečištění by nám zůstalo v plicích. Já seděla v vedlejší místnosti s kapesníkem na puse, ale přes netěsné dveře stejně mnoho prosáklo, zvláště když kluci z naší třídy chtěli další tři. Bylo mi na omdlévání a kdybych si nelehla nejspíš by se tak i stalo. Ještě strašně nemám ráda, když naše třídni (kuřačka) pokaždé když rozdává papíry nebo otáčí stránku sešitu, si olízne prst. Snad mi dáte za pravdu, že žluté otisky prstů na okraji sešitů nejsou zrovna esteticky nejpříjemnější... Takže můj názor zní: Kuřte si, když musíte, ale nenarušujte tím náš poklidný ž

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale