Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12867 anket
Vytrženo z diskuze: Jelikož od zítřka je advent, mám otázku. Pořídíte ( pořídili) jste si letos adventní věnec( Je jedno jaký. Zkrátka 4 svíčky a musí být na věnci - čili kulatá věc) ? - Anketa 11518

- Aiv najdi si radsi praci
- Každý rok jsme měli kulatý věnec a letos jsme se rozhodli pořídit si takové ty svíčky v řadě. Jsem sice zastánce tradic, ale alespoň jednou jsme si chtěli pořídit jiný. A moc se nám to líbí. :)
- Ne, nikdy nemíváme
- ne, mame svicky, venec nekupujem, pac opadava a nevydrzi a umelej je hroznej. ale ta tradice se mi libi.
- jo
- 4. dělám každý rok věnce z tuje a vydrží mi na dveřích (i když se s nimi hodně mlátí) od adventu až po 10.1, je na něm super, že i když uschne, tak se tak stáhne a zůstane tak jak byl. navíc neopadává a naopak ho potom nemůžu sundat z toho bílého polystyrenového věnce sundat. je to super. jehličnatý nekupuji, jak říkala sawi, opadává. jinak mám ještě 2 na stole. ty mám položené na velkých talířích (teď si nemohu vzpomenout, jak jsme tomu ve škole říkali)
- 6.už vím, na klubový talíř
- Zapaluju si doma svíčky ráda, i mimo advent, ale tahle konkrétní věc mě nebere. Nebaví mě takové pomíjivé věci. člověk za to dá prachy, sere se s tím a pár týdnů je to k ničemu.
- 8. baví mě na tom to, že je to pomíjivé a zase každý rok udělám ten věnec jiný. Ani si ho v pokojíku nezapaluji, jen v obýváku si ho mamka pálí.
- 6. Z tuje asi jo, ale asi tu zadnou nemame, a nejhezci je podle me stejne klasickej jehlicnan jako smrk a tak :) i kdyz na dverich by mohl vypadat tujovej pekne, kdyby byl hezky udelanej. ale nevim jak na to.
- Já ne, ale rodiče ho doma mají.
- Zatím ne.
- Ne
- 4 svíčky ano, ale ne na věnci
- Letos poprvé

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale