Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Líbí se vám časopis Nový prostor ( obecně, jeho obsah i cíle) ? - Anketa 11520

- moje oblíbené jsou 21.stol a Svět objevů :D
- tenhle ani neznám
- Obsah časopisu neznám, jinak si ale myslím, že je lepší, když si bezdomovci vydělávají prodejem časopisu, místo kradením, takže v tomto ohledu rozhodně dobrý.
- Vím o něm, ale nikdy jsem ho neměla v ruce. JInak moje oblíbené jsou otazníky historie, history revue a sem tam epoch. a teď jsem přišla na chuť enigmě.
- Časopisy asi 15 let nekupuji a od bezďáků bych to fakt nevzal do ruky.. Je to nechutné žebrání, jen s rozdílem že dostanete dotovaný potištěný papír...
- To neznám.
- Nevim jestli jsem to nekdy cetla, ale pac prectu vsechno, co se mi dostane do ruky, tak mozna jo. Ale co je obsahem, to fakt netusim. Nejradsi z casaku mam Epochu, Enigma me taky docela bavi, ale stvou me tam ty nejasny zavery jejich koumani.
- Neznám
- Znám jen název a vídám furt chlápky, co to prodávaj na ulici :D ale nikdy jsem to nečetla a pravděpodobně by se mi to ani nelíbilo
- Prosím vás, necpěte sem Enigmu a 21. století, ztrapňujete se. Nový prostor není žádný populárně-vědecký časopis pro pitomce, je to spíš politický časopis, který předkládá levicově-liberální alternativu k mainstreamovým pravicovým médiím, ale píše i o alternativním umění atp. Čtu ho pravidelně a líbí se mi.
- Nikdo to nesrovnava, jen pise svoje oblibeny casopisy, tak se nauc poradne cist. Uf, tak to je dobre, ze takovou skvaru nectu.
- Ano, nesnáším 21. Století

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale