Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Staráte se hodně o to, cojíte? - Anketa 11538

- Hodne ne, vzdycky jsme doma jedli zdrave a sem tam neco nezdravyho, takze jsem zvykla jist relativne zdrave. Ani nijak nepocitam, proste jim, na co mam chut.
- ano, velice. Ne ohledně tuku, cukru, bílkovin, ale ohledně alergenů. vše musím pořádně přečíst, abych nedostala reakci a anafylaktický šok.
- 1. a kdo vlastně diktuje, co je zdravé a co ne? jednou se řekne, že jsou živočišné tuky nezdravé a margaríny zdravé, teď zaze přišli na to že prý je zdravé máslo a margaríny jsou nebezpečné. stejně se říkalo pijte sladidla, teď se zjistilo, že umělá sladidla jsou nebezpečná na žaludek. já mám takovou teorii, pokud to můžete, jezte všechno s mírou.
- Vim jak to myslis a souhlasim s tebou, ale spis jsem myslela zdrave jako celkove. Mit pestrou stravu, nejist kazdej tejden smazena jidla - taky si dame poradnej rizek s hranolkama a tatarkou, ale parkrat do roka. Jist hodne zeleniny a ovoce - ovoce ale uz moc nejim, jen pres leto je dobry a to jeste jak kdy, v zime pomeranc, mandarinku a pomelo. Ta zelenina jeste docela jde. Vsechno s mirou, tak bych to taky nejak rekla. Ne kazdej tejden tlusty veprovy, smazenej syr, sladky limonadky, chipsy a salamky.
- Nejsem žádnej cojít! Za prvý nevím, co to je, a za druhý mě to uráží! A ano, starám se o to...
- Ty ses cestinar!
- Stndaa: :-D Velmi pobavilo. S tím jídlem to mám tak nějak ve vlnách. Střídá se to zhruba po měsíci. Důležité je podle mě jíst s chutí, radostí, aspoň trochu to jídlo vnímat. A nepřežírat se. Snažím se omezovat sladkosti, ale ne tak, abych se trápila. Taky je podle mě důležité se hýbat.
- No, moc ne, jen občas
- Spíš ne. Pokud mi jídlo vyloženě nesmrdí, sním ho bez ohledu na to

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale