Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12854 anket
Vytrženo z diskuze: Který z těchto postojů nejpřesněji vyjadřuje vaše city ke kočkám? - Anketa 11549

- Když je vidím, tak mi příjdou roztomilé, jejich videa na netu taky, ale kočku bych si nikdy nepořídila.. A to nejen kvůli tomu, že na ně mám alergii, ale nemám ráda jejich povahu.
- Miluju čičiny. jsou tak ladné, náklonost si u nich člověk musí získat a to nejen nějakým žvancem. je to přátelství na celý život. nezapomínají, když jim někdo ublíží. nemá problém s tím poškrábat toho, kdo jí ubližuje.vypadají tak bezstarostně. když si mám vbrat pes nebo kočka, jednoznačně kočka. nejraději bych měla doma bílého tygra.
- Hana: proč ta specifikace na uživatele? :/
- Koťátka zbožňuju, ty jsou roztomilé. :-) Ale kočky..to záleží na tom jak která. Znala jsem 2, které byly hodně divné, šel z nich strach a přišly mi jak satan, k jiným jsem měla neutrální vztah a některé jsem si dokonce zamilovala.
- Sympatie
- Mám an ně alergii. Domu bych je se nepořídila, ale kdybych nebyla alergická. Ale mám je ráda. Některý jsou děsný sviňky, ale jinak jsou roztomilý :)
- 3. Co tím myslíš? Tu předposlední odpověď? Prostě vtip, hra, měla jsem dobrou náladu a tyto stránky neberu jako přísně statistickou stanici. Ani jsem neměla strach, že mi to zkreslí výsledky tak, že nebudou dávat žádný smysl.
- 4. Je dobré připomenout, že každá kočka je jiná. Pokud ale potkáš nějakou, co Ti připadá zlá, je to podobné jako s lidmi - většinou jim někdo ublížil.
- mám rád kočky, takže něco mezi láskou a sympatií :)
- 8. To je pravda, ale ta nejzlejší kočka, kterou jsem kdy potkala, patřila paní, která by nebyla schopna ublížit ani mouše. Nevím, co to bylo, přišla mi spíš jak posedlá a ty její žluté oči..brr, mě mrazí ještě teď.
- Ne že bych je nesnášel, ale nemyslím si o ni

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale