Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12602 anket
Vytrženo z diskuze: Kolik máte míst, kde můžete pokaždé za jakýchkoliv podmínek přespat? ( Veřejné prostory se nepočítají. ) - Anketa 11555

- No..jsem to asi ne úplně pochopila. Jako pokud bych byla v háji a neměla jsem kde přespat, tak by se nejspíš slitovalo několik kamarádů či známých, tak jsem dala víc jak 6. A pokud se to myslí tak, že se mi zrovna nechce spat doma, ale jen tak se rozhodnu, že přespím někde jinde, tak asi 3.
- Taky to nechápu...jako z rozmaru mám ty místa 2, ale spávám i na dalších, ale tam nemůžu jen tak přijít a ustlat si, i když by mě asi nevyhodili :D
- Bylo to myšleno jako kde můžete ZA JAKÝCHKOLIV PODMÍNEK přespat. To znamená, že kdyby se vám nechtělo spát doma, tak se zvednete a jdete spát jinam, bez jakéhokoliv důvodu. Kamarádi by vás u sebe nechali spát jenom pokud byste neměli jinou možnost a nebylo to na furt.
- No tak jsem Ti to trochu zkreslila. Škoda, že není v otázce ta věta: bez jakéhokoliv důvodu", to už bych asi chápala o něco líp.
- tak to jsem to taky zkreslil...
- Ja taky, a stejne to nechapu. Jasne ze muzu jit spat bez duvodu ke kamaradum, k babicce, k tetam a tak.
- Já jsem to taky asi teda zkreslila. Jako že kdybych nechtěla spát doma, tak bych spala celý rok jinde? No, je to trochu zavádějící.
- Jani: jo
- mě by nechali kamarádi přespat i bezdůvodně, krom toho mám 3 místa
- Já to chápu, 2 místa.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale