Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste začali ve své hlavě slyšet cizí hlasy, jak byste si to zdůvodnili? - Anketa 11562

- Jeden mi VELICE blízký člověk tímto bohužel trpí (prý už několik let). On si to vysvětluje konspiračně, já to u něj hodnotím jako paranoidní schizofrenii (ponz. pozor, pojem schizofrenie je často širokou veřejností špatně chápán jako "rozdvojení osobnosti", což schizofrenie v žádném případě není), ačkoli jiné symptomy -mimo těchto sluch.halucinací- u něj nepozoruji - je to příjemný, samostatný, pracující, každodenního i sociálního života schopný člověk. A já často přemítám, co bych dělala já, být na jeho místě... No jo, těžko soudit, ale možnost "Nevím, nedokážu si to představit" jsem vynechala záměrně...
- jelikož mám nějaké zkušenosti z psychiatrie, tak bych si myslela, že jsem dostala schizofrenii
- medicínsky
- "dostala schizofrenii" :D
- BlueEyes: :D Aiv: Slovní obrat "něco dostat" (ve smyslu onemocnět) je vhodný ve spojení zejména s infekčními chorobami (jakože jste to dostal/a od někoho, byl/a jste někým nakažena/a, někdo Vám "nemoc předal"). Nooo a nebo... dámy něco taky dostávají ...dokonce každý měsíc :D Počátky psychického onemocnění bych formulovala spíše např. "propukla u mne schizofrenie", v krajnějším případě "začínám trpět schizofrenií" :)
- :-D
- Dobrá anketa ;-)
- Výborná anketa. Asi by záleželo na tom, jak by mi u toho bylo. Pokud by mě to trápilo, deptalo, usuzovala bych, že mě stihla nějaká ta schíza. Kdyby mi u toho bylo dobře, doprovázel by to nějaký povznášející pocit a nijak by mi to nebránilo v tom pokračovat dál ve svém životě (v práci, nepřicházela bych o přátele atd.), tak bych si to s radostí označila třeba jako osvícení.
- Ó, díky z

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale