Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Umíte namíchat alespoň základní barvy? ( Nedávno jsem zjistila, že to dost lidi neumí, a to ani naše učitelka. Sama tohle považuji za základ! ) - Anketa 11576

- Základní barvy nenamícháš...
- Ale je mi jasné, jak to bylo myšleno. :)
- Já jsem na to taky maslela, ale nevěděla jsem, jak jinak to napsat :D
- Chuck Norris namíchá i základní barvy. Dokonce i tu zelenou, co je v možnostech. Co znamená "ve světle"?
- Ve světle je RGB (vysvětleno níže ;)) Tím "normálním" bylo myšleno to druhé. Ať už normální barvy (třeba tempery) nebo CMYK (použivají se do hlavně tiskáren). Jo a taky zvládnu namíchat zelenou :D Vlastně je to něco jako takové kolečko :D světlo: R - red- červená G - green - zelená B - blue - modrá CMYK C - cyan - taková světle modrá M - magenta - podobná do purpurové (tmavší růžová) Y - yellow - žlutá K - key - černá Za předpokladu, že budeme míchat barvy v poměru 1:1 je to: R+G=Y G+B=C B+R=M C+M=B M+Y=R Y+C=G Takže jde namíchat tak asi všechno :D Záleží jen v čem :)
- A to jako ze vzduchu, nebo co? Nebo louhovat trávu na zelenou a hypermangan na fialovou? Nebo jsi jen úplně zmršila anketu o míchání temperek?!
- Jako v čem namíchat? Moc nechápu otázku ... v nějakým grafickým editoru snad není problém pohrát si s RGB, CMYK, HSL, IPS apod. ne? Jen upozorňuju, že jakoukoli barvu nedostaneš, RGB zobrazovače = monitor rozhodně neumí zobrazit všechny viditelné barvy!
- 5. To je právě ono. 7. Tak jednou se snad dočkáme zobrazovače s nekonečno stupni v každém směru :)
- Já už raději nebudu nic psát. Většina mých anket stejně zůstane nepochopena.
- Promin, ale psat - sama tohle povazuji za zaklad - uz do otazky, mi prijde jako hloupost. Nevim za jakej zaklad, jako ceho, vytvarku nestuduju, ani me nezajima, takze pro me je to hloupost. Nem

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale