Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12283 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že vrahem v kauze mrtvé matky a dcery v Egyptě je jejich manžel ( otec) Petr Kramný? - Anketa 11580

- Nijak jsem po tom nepátrala, ani jsem se o to hloub nezajímala, takže na základě informací, co se ke mně dostaly, si myslím, že spíš asi jo
- Ne
- Nevím, nijak jsem to nezkoumal, ale vnucování médií bylo velké, takže si nešlo nevšimnout. Z pohledu médií to vypadalo, že možná i ano, ale to může být naprosto zkreslené.
- No, abych řekla pravdu, nejdříve jsem pochybovala, dnes už si myslím, že ano. obvzlášť po tom, co má dlouhodobou známost. nemyslím si, že chtěl zabít i holčičku, myslím, že ta se toho napila nedopatřením. ale myslím si, že manželku chtěl zabít. konec konců taky se tahala kde s kým. podle toho co nova vypátrala. docela jsem tu kauzu sledovala, ale dnes si myslím na 99% že to udělal.
- "Podle toho co nova vypátrala.." Jestli někdo bere v současné době NOVU vážně, tak je to fakt smutný..
- Vždyť přeci pátrají tak dobře, třeba ten profesionální výzkum, co se stane s vodou při -15°C, to mělo mezinárodní dopad, skoro na Nobelovku!
- Nebo házení namazanýho chleba na zem... :/
- Nebo melounu v helmě z různých pater paneláku. :D
- Já myslím, že policii je srdečně jedno, s kým slavil Petr Kramný Silvestra... :D
- Chybí možnost nechci tipovat (skoro nic o tom nevím, tak ho nechci obviňovat neprávem)
- 10. Máš tam odpověď: "Nesleduji tuto kauzu", "Nevím" nebo "Jinak". Ta první možnost tady není od toho, aby se zneužívala, klikat nahoru pro nadpoloviční většinu anket v rámci hlavní stránky je na povážnou, mohlo by se Ti to vymstít. ;-)
- Ne
- Já nemyslím, já VÍM.

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale